26 грудня 2024 року відбувся вебінар з теми “Сучасні підходи до викладання інтегрованих курсів “Здоров’я, безпека та добробут”, “Основи здоров’я”: теорія та практика» для спільноти вчителів інтегрованих здоров’язбережувальних курсів закладів загальної середньої освіти Компаніївської селищної ради.

26.12.2024 у рамках методичного інтенсиву “Адаптація освітнього процесу до нових реалій: ефективні стратегії у навчанні” відбувся вебінар з теми Сучасні підходи до викладання інтегрованих курсів “Здоров’я, безпека та добробут”, “Основи здоров’я”: теорія та практика” для спільноти вчителів інтегрованих здоров’язбережувальних курсів закладів загальної середньої освіти Компаніївської селищної ради.

Вебінар став платформою для обміну досвідом і професійними ідеями. Основні теми, які висвітлили наші спікери:

· Наталія Придвір, учитель КЗ «Компаніївський ліцей», поділилася секретами використання фасилітативного підходу в навчанні, які допомагають формувати навички учнів через підтримку та взаємодію, та детально розкрила, як цей метод інтегрується в Нову українську школу;

· Галина Абрамюк, учитель КЗ «Голубієвицький ліцей», зосередила увагу на практичних інструментах для формування навичок здорового способу життя, поділилася прикладами методик, які допомагають учням усвідомити важливість здоров’я, безпеки та добробуту в їхньому житті;

· Оксана Волошина, учитель КЗ «Мар’ївський ліцей», представила інноваційні технології, які підвищують ефективність освітнього процесу. Учасники дізналися, як сучасні цифрові інструменти допомагають залучити учнів до навчання та покращити комунікацію на уроках.

На завершення вебінару консультанти ЦПРПП Ольга Зубкова та Катерина Шевченко провели вправу на рефлексію «Інноваційний компас» з використанням онлайн-дошки Canvа, що допомогло учасникам заходу визначити поточний рівень використання інноваційних технологій у своїй роботі та сформувати кроки для подальшого розвитку.

Дякуємо нашим спікерам за цікаві й інформативні виступи, а учасникам – за взаємодію, відкритість до нових ідей та прагнення до вдосконалення майстерності! Нехай знання, отримані на вебінарі, допоможуть зробити ваші уроки цікавішими, ефективнішими та кориснішими для учнів. Успіхів і до нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *